A.A.H.Arens. tekening, zittene naakte man, 1907 - Verkocht

A.A.H.Arens. tekening, zittene naakte man, 1907 kopen? Bied vanaf 25!
A.A.H.Arens. tekening, zittene naakte man, 1907 kopen? Bied vanaf 25!A.A.H.Arens. tekening, zittene naakte man, 1907 kopen? Bied vanaf 25!
  • Albert Arens (1881-1958)
TypeTekening / Aquarel

Albertus, Antonius, Hermanus Arens, geb. te Grave 25-02-1881-gestr. Graz / Oostenrijk in 1958

Hij staat op Ned. waarde bepalende lijst van kunstenaars door de eeuwen heen: W.12.

Uit een schetsboek van de kunstenaar, deze tek. is niet gesig. een tek. uit deze map was wel gesig.

deze sig. doe ik er als foto bij, 1907 dus toegeschreven aan: naam van deze tek.zittende naakte man.

Arens, woonde en werkten in binnen en buitenland, woonde van 1925 tot 1954 in Haarlem.

Leerling van zijn vader H.J.A. Arens,studeerde verder aan de Hochschule für B.K. te München o.l.v. F. Hummel

en prof. Raupp. Hij schilderde , tekende, en etste portretten, landschappen, stillevens enz.

maakte muurschilderingen, en glas-in-lood-ramen.

incl. zilverkleurige kunststof lijst met glas / 30x40

verzenden, aantekenen, goed verpakt, Ned, 8,-

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:27-02-2014 om 10:47
Eindtijd:10-03-2014 om 10:52
Biedingen (3)
Hans0708
10 mrt. / 10:45
€ 35
plien
10 mrt. / 09:27
€ 30
Hans0708
10 mrt. / 09:20
€ 25