Jack Vissers - Aan Tafel - Verkocht

Jack Vissers - Aan Tafel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jack Vissers - Aan Tafel kopen? Bied vanaf 1!Jack Vissers - Aan Tafel kopen? Bied vanaf 1!Jack Vissers - Aan Tafel kopen? Bied vanaf 1!Jack Vissers - Aan Tafel kopen? Bied vanaf 1!Jack Vissers - Aan Tafel kopen? Bied vanaf 1!Jack Vissers - Aan Tafel kopen? Bied vanaf 1!Jack Vissers - Aan Tafel kopen? Bied vanaf 1!Jack Vissers - Aan Tafel kopen? Bied vanaf 1!Jack Vissers - Aan Tafel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

321 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Jack Vissers (1956)
Jaartal2020
TechniekOffset
StijlStreet Art
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen84 cm x 59.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Offset print van Jack Vissers - Aan Tafel.
Hand gesigneerd r.o.
Formaat incl. 59,4 x 84 cm, beeld 44 x 44 cm.

Jack Vissers (1956)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

321 verkochte items
59.4 cm
84 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-03-2020 om 13:44
Eindtijd:24-03-2020 om 19:23
Biedingen (5)
robelco
21 mrt. / 16:31
€ 10
ffagott
21 mrt. / 16:31
€ 5
robelco
21 mrt. / 16:31
€ 5
ffagott
21 mrt. / 16:27
€ 3
robelco
19 mrt. / 19:51
€ 1