AANDOENLIJK ROOD LAPJES KATJE / KITTEN van WILLENBORG - Verkocht

AANDOENLIJK ROOD LAPJES KATJE / KITTEN van WILLENBORG kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 57,00

AANDOENLIJK ROOD LAPJES KATJE / KITTEN van WILLENBORG kopen? Bied vanaf 1!AANDOENLIJK ROOD LAPJES KATJE / KITTEN van WILLENBORG kopen? Bied vanaf 1!AANDOENLIJK ROOD LAPJES KATJE / KITTEN van WILLENBORG kopen? Bied vanaf 1!AANDOENLIJK ROOD LAPJES KATJE / KITTEN van WILLENBORG kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ongespecificeerd

gesigneerd HA WILLENBORG

LAPJES KATJE

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 15 X 21 CM

gesigneerd rechts onder in de hoek

IN EEN ANTIEK VERGULD LIJSTJE IN DE MAAT 27 X 32 CM

SCHILDERIJTJE IN GOEDE STAAT

LIJSTJE HEEFT SCHADE EN WORDT GRATIS MEEGELEVERD

Kleine meesters hebben grote toekomst

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 57,00
Starttijd:13-05-2015 om 21:32
Eindtijd:24-05-2015 om 21:32
Biedingen (14)
RichardBruijn
21 mei / 19:26
€ 57
Oogpunt
19 mei / 21:40
€ 52
RichardBruijn
19 mei / 21:40
€ 50
RichardBruijn
19 mei / 20:19
€ 26
Oogpunt
19 mei / 20:17
€ 21
RichardBruijn
19 mei / 20:17
€ 20
Oogpunt
19 mei / 20:17
€ 17
RichardBruijn
19 mei / 20:17
€ 15
Oogpunt
19 mei / 19:21
€ 11
15421
19 mei / 19:21
€ 9
Oogpunt
14 mei / 19:45
€ 7
Welkoop
14 mei / 17:57
€ 5
Oogpunt
14 mei / 14:19
€ 3
Welkoop
13 mei / 22:13
€ 1