Andreas Schotel - Aardappel boeren

Andreas Schotel - Aardappel boeren  kopen? Bied vanaf 300!
Andreas Schotel - Aardappel boeren  kopen? Bied vanaf 300!Andreas Schotel - Aardappel boeren  kopen? Bied vanaf 300!
  • Andreas Schotel (1896-1984)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 11 cm (h x b)
Lijst40 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aardappelboeren die bijeen zitten.

Andreas Schotel (1896-1984)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  DICK_1964

Lid sinds 2018
0 verkochte items
20 cm
40 cm
11 cm
11 cm
Starttijd:07-07-2018 om 14:04
Eindtijd:15-07-2018 om 21:02
Openingsbod € 300
ObjectlocatieSchoten,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie