950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1932. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Getiteld linksonder. "Druk van den etser" middenonder.
Beeldmaat 38 x 31 cm. Bladmaat 51,5 x 41,5 cm. Losbladig.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 20-12-2016 om 14:45 |
Eindtijd | 31-12-2016 om 19:45 |