Aart Bijl - ets - Houtzaagmolen "de Vlaggeman" - Verkocht

Aart Bijl - ets - Houtzaagmolen "de Vlaggeman" kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Aart Bijl - ets - Houtzaagmolen "de Vlaggeman" kopen? Bied vanaf 35!Aart Bijl - ets - Houtzaagmolen "de Vlaggeman" kopen? Bied vanaf 35!Aart Bijl - ets - Houtzaagmolen "de Vlaggeman" kopen? Bied vanaf 35!Aart Bijl - ets - Houtzaagmolen "de Vlaggeman" kopen? Bied vanaf 35!Aart Bijl - ets - Houtzaagmolen "de Vlaggeman" kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Aart Bijl (1885-1962)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1932. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Getiteld linksonder. "Druk van den etser" middenonder.

Beeldmaat 38 x 31 cm. Bladmaat 51,5 x 41,5 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:20-12-2016 om 14:45
Eindtijd:31-12-2016 om 19:45
daafse
23 dec. / 20:34
€ 35