Aart Bijl, Klipper in Rotterdamse haven, Ets - Verkocht

Aart Bijl, Klipper in Rotterdamse haven, Ets kopen? Bied vanaf 75!
Aart Bijl, Klipper in Rotterdamse haven, Ets kopen? Bied vanaf 75!Aart Bijl, Klipper in Rotterdamse haven, Ets kopen? Bied vanaf 75!Aart Bijl, Klipper in Rotterdamse haven, Ets kopen? Bied vanaf 75!Aart Bijl, Klipper in Rotterdamse haven, Ets kopen? Bied vanaf 75!
  • Aart Bijl (1885-1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Monumentale ets door Aart Bijl.

Voorstelling van een klipper in de haven van Rotterdam

Losbladig, beeldmaat 50x22, bladmaat 69x32

Gesigneerd r.o. 'Aart Bijl'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Aart Bijl (1885-1962)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3256 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:25-07-2015 om 20:38
Eindtijd:01-08-2015 om 21:38
rogier_2015
31 jul. / 15:13
€ 75