Aart van Dobbenburgh: Houtsnede op Japans papier - zonder titel - 1923 - Verkocht

Aart van Dobbenburgh: Houtsnede op Japans papier - zonder titel - 1923 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Aart van Dobbenburgh: Houtsnede op Japans papier - zonder titel - 1923 kopen? Bied vanaf 50!Aart van Dobbenburgh: Houtsnede op Japans papier - zonder titel - 1923 kopen? Bied vanaf 50!Aart van Dobbenburgh: Houtsnede op Japans papier - zonder titel - 1923 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  CIRQ_Collection
FA. (4)

78 verkochte items
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Vroeg en buitengewoon zeldzaam werk.
Gemonogrammeerd in druk: AVD 23
Afmeting papier: 42 x 34,5 cm
Afmeting beeld: 39 x 31 cm
Conditie: goed (enkele kleine, niet zichtbare, reversibele papierherstellingen)

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:03-01-2018 om 20:10
Eindtijd:07-01-2018 om 20:15
OWK
07 jan. / 20:05
€ 50