Aart van Dobbenburgh: Litho - Apostelkop - Verkocht

Aart van Dobbenburgh: Litho - Apostelkop kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Aart van Dobbenburgh: Litho - Apostelkop kopen? Bied vanaf 35!Aart van Dobbenburgh: Litho - Apostelkop kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  CIRQ_Collection
FA. (4)

78 verkochte items
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmeting beeld: 24,5 x 14 cm
Afmeting papier: 28,3 x 19,5 cm
Gemonogrammeerd en gedateerd in druk: AVD '25
Genummerd, getiteld en gesigneerd en gedateerd in potlood: 25/25, Apostelkop, AartvDobbenburgh 1924
Presentatie: los in zuurvrij passe partout

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:24-11-2017 om 18:27
Eindtijd:03-12-2017 om 18:32
MLQ
03 dec. / 18:22
€ 35