Aart van Dobbenburgh: Litho - Lente - 1923 - Verkocht

Aart van Dobbenburgh: Litho - Lente - 1923  kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Aart van Dobbenburgh: Litho - Lente - 1923  kopen? Bied vanaf 55!Aart van Dobbenburgh: Litho - Lente - 1923  kopen? Bied vanaf 55!Aart van Dobbenburgh: Litho - Lente - 1923  kopen? Bied vanaf 55!Aart van Dobbenburgh: Litho - Lente - 1923  kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  CIRQ_Collection
FA. (4)

78 verkochte items
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
GesigneerdHandgesigneerd

Vroeg, bijna impressionistisch werk van Aart van Dobbenburgh
Gesigneerd en gedateerd in potlood: Lente, AartvanDobbenburgh 1923
Gemonogrammeerd in druk: AvD
Beeldmaat: 23,5 x 28,8 cm
Bladmaat: 28 x 35,5 cm
Conditie: goed
Zeldzaam

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:06-02-2018 om 20:47
Eindtijd:11-02-2018 om 17:47
OWK
08 feb. / 17:14
€ 55