Aart van Dobbenburgh, Tuintje in sneeuw, Litho 1930

Aart van Dobbenburgh, Tuintje in sneeuw, Litho 1930 kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Aart van Dobbenburgh, Tuintje in sneeuw, Litho 1930 kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh, Tuintje in sneeuw, Litho 1930 kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie, vroege litho door Aart van Dobbenburgh.

Voorstelling van een tuintje in de sneeuw.

Fraai winters beeld van de kunsten rond 1930.

Losbladig, beeldmaat 22x30, bladmaat 44x54

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'AartvanDobbenburgh' en '1930'

Genummerd en getiteld l.o. '24/25' en 'Tuintje in sneeuw'

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:12-11-2013 om 21:14
Eindtijd:19-11-2013 om 21:14

Biedingen (1):

OWK
18 nov. / 21:40
€ 60