Aart van Dobbenburgh Hoogovens uit 1930 - Verkocht

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

495 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote litho met scherpe contrasten van Aart van Dobbenburgh. Afmeting 54 x 64.5 cm.
Gesigneerd in potlood en 1930 r.b. Links beneden Hoogovens en 8/45.
In uitstekende conditie.
Opgenomen in passepartout van 70 x 90 cm. Geen lijst.
Het werk wordt verzonden tussen twee platen karton. Verzendkosten 10 euro.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:16-06-2012 om 07:43
Eindtijd:23-06-2012 om 07:43
donsje
23 jun. / 01:50
€ 50