Aat Veldhoen (1934) – Zeefdruk op karton – Tempus Fugit – De tijd vliegt - Verkocht

Aat Veldhoen (1934) – Zeefdruk op karton – Tempus Fugit – De tijd vliegt  kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Aat Veldhoen (1934) – Zeefdruk op karton – Tempus Fugit – De tijd vliegt  kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen (1934) – Zeefdruk op karton – Tempus Fugit – De tijd vliegt  kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen (1934) – Zeefdruk op karton – Tempus Fugit – De tijd vliegt  kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen (1934) – Zeefdruk op karton – Tempus Fugit – De tijd vliegt  kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen (1934) – Zeefdruk op karton – Tempus Fugit – De tijd vliegt  kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen (1934) – Zeefdruk op karton – Tempus Fugit – De tijd vliegt  kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen (1934) – Zeefdruk op karton – Tempus Fugit – De tijd vliegt  kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2847 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeefdruk van de Amsterdamse kunstenaar Aat Veldhoen.

De zeefdruk is afgedrukt op karton en werd indertijd verkocht met een uurwerkje bevestigd op de plaats van de afbeelding van de klok in de handen van de harlekijn. Deze zeefdruk heeft geen uurwerkje en heeft dan ook geen gaatje in het karton.

Het werk is drukgesigneerd en niet ingelijst.
Afmetingen: Blad: 50 x 50 cm. Beeld: 40 x 40 cm.

Conditie: In goede staat.  Het karton heeft in de marge lichte vlekjes.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Arie Johannes (Aat) Veldhoen (Amsterdam, 1 november 1934) is een Nederlands kunstschilder.

Veldhoen groeide op in Amsterdam en leerde het vak van kunstenaar van zijn vader, die eerst reclameschilder was, en later kunstschilder. Veldhoen begon zijn carrière als tekenaar maar al snel vestigde hij zijn naam als vrij kunstenaar. Veldhoen maakt graag gedetailleerde tekeningen en schilderijen van duinlandschappen, zelfportretten, naakte vrouwen en vrijende stellen. Hij leerde veel als stagiair in het Binnengasthuis, waar hij patiënten en operaties tekende.

Van de Koninklijke Subsidie voor de Schilderkunst, die hij rond 1956 drie keer op rij ontving, kocht hij zijn eerste etspers. Hij begon later rechtstreeks op offsetplaten te tekenen, om de "rotaprints" daarna in een grote oplage te laten drukken. Hiermee wilde hij zijn ideaal vervullen om kunst voor iedereen bereikbaar te maken, 'volksgrafiek' moest het zijn. Op een bakfiets vol prenten reed Veldhoen tussen circa 1964 en 1967 door Amsterdam waar hij grafisch werk voor drie gulden per stuk verkocht.

(Bron: Wikipedia)

Titel: “Tempus fugit”.

Kunstenaar: Aat Veldhoen.

Techniek: Zeefdruk.

Jaartal:  Onbekend.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Drukgesigneerd middenonder.

Oplage: Onbekend.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:13-05-2015 om 13:54
Eindtijd:23-05-2015 om 21:54
Petrusg
14 mei / 09:46
€ 40