Aat Veldhoen: houtskoolschets, vrijend naakt paar. - Verkocht

Aat Veldhoen: houtskoolschets, vrijend naakt paar. kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 150,00

Aat Veldhoen: houtskoolschets, vrijend naakt paar. kopen? Bied vanaf 35!Aat Veldhoen: houtskoolschets, vrijend naakt paar. kopen? Bied vanaf 35!Aat Veldhoen: houtskoolschets, vrijend naakt paar. kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Jokezelf51

3 verkochte items
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
TypeTekening / Aquarel

Titel:  Vrijend naakt paar

Jaartal:  1962

Afmetingen  25 x 33 cm

Gesigneerd: ja, rechtsonder "Voor Ro Mogendorff. Aatje Velthoen 1962

Oplage: 1 uniek exemplaar

Ingelijst: nee

Materiaal/Techniek:  Houtskool op papier

Herkomst/Literatuur: Uit de nalatenschap van Sjeng van Dalsum, zoon van toneelleider en acteur Albert van Dalsum en volle neef van tekenares Ro Mogendorff, de tweelingzus van zijn moeder. Ro was goed bevriend met Velthoen en zijn vrouw. Zij logeerden in 1970 een poosje bij Albert in Eenigenburg. Zie: http://www.albertvandalsum.nl/php/avd_chronologie_schilder_1967-2.php

Conditie: beetje vlekkerig en punaisegaatjes in de vier hoeken.

Verzendkosten/Ophalen:

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:23-08-2016 om 17:01
Eindtijd:30-08-2016 om 17:11
Biedingen (19)
gaius200
30 aug. / 17:04
€ 150
deboer15
30 aug. / 17:01
€ 140
gaius200
30 aug. / 17:01
€ 140
deboer15
30 aug. / 16:55
€ 130
gaius200
30 aug. / 16:55
€ 120
deboer15
30 aug. / 16:55
€ 110
gaius200
29 aug. / 22:42
€ 100
2763
29 aug. / 22:42
€ 95
gaius200
29 aug. / 22:42
€ 90
2763
29 aug. / 22:42
€ 85
gaius200
29 aug. / 22:39
€ 80
2763
29 aug. / 22:38
€ 75
gaius200
27 aug. / 12:26
€ 70
maxrhasfeld
27 aug. / 12:26
€ 65
gaius200
27 aug. / 12:26
€ 60
maxrhasfeld
27 aug. / 12:26
€ 55
gaius200
26 aug. / 13:10
€ 45
pictus
26 aug. / 13:10
€ 40
gaius200
24 aug. / 13:15
€ 35