Aat Veldhoen, Liefdespaar, Rotaprint 1964 - Verkocht

Aat Veldhoen, Liefdespaar, Rotaprint 1964 kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Aat Veldhoen, Liefdespaar, Rotaprint 1964 kopen? Bied vanaf 60!Aat Veldhoen, Liefdespaar, Rotaprint 1964 kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Rotaprint door de bekende Amsterdamse kunstenaar Aat veldhoen.

Voorstelling van een liefdespaar.

Losbladig, beeldmaat 25x41, bladmaat 35x50

Gesigneerd en gedateerd l.o. in de plaat 'Veldhoen' en '64'

Authenticiteit gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:10-07-2014 om 21:26
Eindtijd:17-07-2014 om 21:26
MPB
16 jul. / 21:21
€ 60