Aat Veldhoen - Lotje Veldhoen, naakt, zwanger van Jaap

Aat Veldhoen - Lotje Veldhoen, naakt, zwanger van Jaap kopen? Bied vanaf 60!
Aat Veldhoen - Lotje Veldhoen, naakt, zwanger van Jaap kopen? Bied vanaf 60!Aat Veldhoen - Lotje Veldhoen, naakt, zwanger van Jaap kopen? Bied vanaf 60!Aat Veldhoen - Lotje Veldhoen, naakt, zwanger van Jaap kopen? Bied vanaf 60!Aat Veldhoen - Lotje Veldhoen, naakt, zwanger van Jaap kopen? Bied vanaf 60!
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen48 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Rotaprent van Aat Veldhoen, gesigneerd en gedateerd. De afbeelding is 40 x 29 cm. De conditie is zeer goed, zeker gezien de leeftijd en de kwaliteit van het gebruikte papier.

Literatuur: Beschrijvende catalogus van de prenten van Aat Veldhoen 1956 tot 1967, nummer 64-40, pagina 63 en 232.

De rotaprent kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.

Aat Veldhoen (1934-2018)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (29)
Geplaatst door  monschau
FA. (10)

390 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
32 cm
48 cm
Starttijd:08-08-2022 om 14:12
Eindtijd:14-08-2022 om 19:44
Openingsbod € 60
ObjectlocatieBreda, Nederland