Aat Veldhoen, Naakte man op stoel, Rotaprent - Verkocht

Aat Veldhoen, Naakte man op stoel, Rotaprent kopen? Bied vanaf 1!
Aat Veldhoen, Naakte man op stoel, Rotaprent kopen? Bied vanaf 1!Aat Veldhoen, Naakte man op stoel, Rotaprent kopen? Bied vanaf 1!Aat Veldhoen, Naakte man op stoel, Rotaprent kopen? Bied vanaf 1!Aat Veldhoen, Naakte man op stoel, Rotaprent kopen? Bied vanaf 1!
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Rotaprent door Aat Veldhoen

Voorstelling van een naakte man, zittend op een stoel

Losbladig, beeldmaat 35x30, bladmaat 50x35

Gesigneerd en gedateerd in de druk r.o. 'Veldhoen VII 64'

Authenticiteit volledig gegrandeerd

Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:13-06-2017 om 07:56
Eindtijd:24-06-2017 om 11:56
Biedingen (5)
Braamberg
15 jun. / 08:23
€ 26
dpaes
15 jun. / 08:23
€ 21
Braamberg
15 jun. / 08:23
€ 13
dpaes
15 jun. / 08:23
€ 11
Braamberg
13 jun. / 10:28
€ 1