Aat Verhoog - Litho

Aat Verhoog - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog - Litho kopen? Bied vanaf 45!Aat Verhoog - Litho kopen? Bied vanaf 45!Aat Verhoog - Litho kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

868 verkochte items
Alle items van deze verkoper (376)
  • Aat Verhoog (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190/190
Litho van Aat Verhoog. Nummer: 190/190. Afmetingen blad: H57 x b77cm. Het werk is rechts onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

Adrianus (Aat) Verhoog (Rijswijk, 11 november 1933) is een Nederlandse schilder, graficus, beeldhouwer en architect, die behoort tot de Nieuwe Haagse school

Leven en werk
Verhoog schreef zich in 1952 in aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten te Den Haag, waar hij in 1955 afstudeerde. Tot en met 1957 deed hij een vervolgopleiding aan de Vrije Academie voor Beeldende Kunsten te Den Haag. Over zijn docenten is weinig bekend. Hij hield zich in zijn werk voornamelijk bezig met figuurvoorstellingen, sport- en spelscènes en architectuur (als genre). Verhoog was medeoprichter van de groep Atol. En later met onder anderen Frans de Boo, Roger Chailloux, John Grosman, Guillaume Lo A Njoe, Karl Pelgrom, Jan Sierhuis, Pierre van Soest en Leo de Vries lid van de Amsterdamse kunstenaarsgroep Groep Scorpio.

Verhoog won in 1957 de Jacob Marisprijs voor schilderkunst en in 1960 de Koninklijke Subsidie voor de Schilderkunst.

Stijl
In het werk van Verhoog staat de mens centraal. Zijn werk is vaak een geschilderd verhaal. Zijn werk raakt regelmatig aan het magisch realisme. De klassieke mythologie is voor hem meer dan eens een inspiratiebron geweest. Zijn veelal in brons gegoten beelden zijn in dezelfde stijl als zijn schilderijen.

In goede staat

Starttijd:30-07-2022 om 23:14
Eindtijd:04-08-2022 om 20:28
Openingsbod€ 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa