Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912

Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912 kopen? Bied vanaf 25!
Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912 kopen? Bied vanaf 25!Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912 kopen? Bied vanaf 25!Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912 kopen? Bied vanaf 25!Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912 kopen? Bied vanaf 25!
  • Aat Verhoog (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1965
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/190
Risico verzending is voor koper. Afhalen in de galerie in Zaandam verdient de voorkeur. Het werk bekijken alvorens een bod te doen behoort ook tot de mogelijkheden.

Prent 190 gaf jaarlijks series van werken van hedendaagse grafische kunst uit, welke in oplagen van 190 exemplaren werden vervaardigd. Elk jaar werden er andere kunstenaars gevraagd om aan Prent 190 mee te werken. Het doel van Prent 190 was om een bredere maatschappelijke kring te kunnen voorzien in de groeiende behoefte aan originele kunstwerken. Alle prenten zijn hand gedrukt, gesigneerd en voorzien van een exemplaarnummer.

Starttijd:31-05-2022 om 16:24
Eindtijd:14-06-2022 om 21:03
Openingsbod € 25
ObjectlocatieZaandam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa