Aat Verhoog - Verkocht

Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 1!Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 1!Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 1!Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Aat Verhoog (1933)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Aat verhoog

Techniek; Ets

gesigneerd met potlood

oplage; 300 ex

Jaar; 1989

maten; 46,5 x 46,5 cm

Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:05-08-2017 om 11:51
Eindtijd:12-08-2017 om 11:51
Biedingen (5)
Nicolaj
12 aug. / 08:10
€ 7
NielsOberendorff
11 aug. / 23:14
€ 5
schoffel
11 aug. / 23:14
€ 3
NielsOberendorff
11 aug. / 23:13
€ 3
schoffel
10 aug. / 01:37
€ 1