Ab Steenvoorden - ets - Het Nijlpaard - Verkocht

Ab Steenvoorden - ets - Het Nijlpaard kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Ab Steenvoorden - ets - Het Nijlpaard kopen? Bied vanaf 35!Ab Steenvoorden - ets - Het Nijlpaard kopen? Bied vanaf 35!Ab Steenvoorden - ets - Het Nijlpaard kopen? Bied vanaf 35!Ab Steenvoorden - ets - Het Nijlpaard kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Ab Steenvoorden (1933-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1972.Potlood gesigneerd en gedateerd linksonder.

Getiteld middenonder. Genummerd E.D. 109/150 rechtsonder.

Beeldmaat 19,5 x 33,5 cm. Bladmaat 32,5 x 50 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:01-09-2017 om 20:21
Eindtijd:15-09-2017 om 19:21
Patrick1980
15 sep. / 17:35
€ 35