Ab Steenvoorden, Stier, Ets - Verkocht

Ab Steenvoorden, Stier, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Ab Steenvoorden, Stier, Ets kopen? Bied vanaf 25!Ab Steenvoorden, Stier, Ets kopen? Bied vanaf 25!Ab Steenvoorden, Stier, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3183 verkochte items
Alle items van deze verkoper (73)
  • Ab Steenvoorden (1933-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke ets door Ab Steenvoorden

Voorstelling van een stier

Losbladig, beeldmaat 5x6, bladmaat 8,5x8,5

Gesigneerd en getiteld l.en m.o. 'A.Steenvoorden' en 'stier

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:10-04-2016 om 12:31
Eindtijd:20-04-2016 om 14:31
ONJA
18 apr. / 23:22
€ 25