The Beatles - Abbey Road - Gesigneerd door 3 van de 4 bandleden - Verkocht

The Beatles - Abbey Road - Gesigneerd door 3 van de 4 bandleden kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1.150,00 (Incl. 15% veilingkosten)

The Beatles - Abbey Road - Gesigneerd door 3 van de 4 bandleden kopen? Bied vanaf 1!The Beatles - Abbey Road - Gesigneerd door 3 van de 4 bandleden kopen? Bied vanaf 1!The Beatles - Abbey Road - Gesigneerd door 3 van de 4 bandleden kopen? Bied vanaf 1!The Beatles - Abbey Road - Gesigneerd door 3 van de 4 bandleden kopen? Bied vanaf 1!The Beatles - Abbey Road - Gesigneerd door 3 van de 4 bandleden kopen? Bied vanaf 1!The Beatles - Abbey Road - Gesigneerd door 3 van de 4 bandleden kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester-Vinyl
FA. (13)

Lid sinds 2020
588 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
  • The Beatles (1960-1970)
TypeVinyl
Jaartal1969
TypeLP
StijlRock & Pop
UitgaveGesigneerd album

Uniek. Een exemplaar van Abbey Road van The Beatles.

Gesigneerd door: Paul McCartney ,George Harrison en Ringo Starr.

Ingelijst.

Label: Apple Records ‎– 1 C 062-04 243

Deze LP is afkomstig uit een collectie LP’s met covert art. Een groot deel van deze Record Cover Art collectie is in 2015 tentoongesteld bij SCHUNK in Heerlen, een grote overzichtstentoonstelling Record Cover Art met platenhoezen van beroemde kunstenaars. Veel hoezen zijn ook gesigneerd door de betreffende kunstenaar. Deze zijn zo verzameld, niet zelden door openingen van exposities te bezoeken en de kunstenaar te vragen om een signatuur. Diverse hoezen zijn ook opgenomen in het begeleidende boek Visual Vinyl uit 2015, https://l1.nl/unieke-platenhoezen-bijschunck-in-heerlen-8922.

Herkomst:

Private collectie, Nederland.

Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger.

ConditieZeer goed (VG+/VG)

Het album is in gespeelde maar zeer goede staat. Het is duidelijk dat het album 2ehands is, maar er zijn nagenoeg geen imperfecties te horen bij het spelen van de plaat. En/of de hoes kan wat slijtage kennen of bv een gaatje of afgeknipte hoek zoals bij een uitverkoop gebeurde.

The Beatles (1960-1970)

Alle items van deze band of artiest(2)
FA. (13)

Lid sinds 2020
588 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1.150,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-10-2020 om 13:34
Eindtijd:09-11-2020 om 19:25
Biedingen (54)
PascalDeRoeck
09 nov. / 19:16
€ 1000
MarkSiera
09 nov. / 19:16
€ 950
PascalDeRoeck
09 nov. / 19:14
€ 900
MarkSiera
09 nov. / 19:14
€ 850
PascalDeRoeck
09 nov. / 19:12
€ 800
MarkSiera
09 nov. / 19:12
€ 750
PascalDeRoeck
09 nov. / 19:12
€ 700
MarkSiera
09 nov. / 19:12
€ 650
PascalDeRoeck
09 nov. / 19:11
€ 600
MarkSiera
09 nov. / 19:11
€ 580
PascalDeRoeck
09 nov. / 19:10
€ 560
MarkSiera
09 nov. / 19:10
€ 540
PascalDeRoeck
09 nov. / 19:09
€ 520
MarkSiera
09 nov. / 19:09
€ 500
MarkSiera
09 nov. / 18:54
€ 440
dirkmj
09 nov. / 18:51
€ 420
MarkSiera
09 nov. / 18:50
€ 400
dirkmj
09 nov. / 18:37
€ 380
MarkSiera
06 nov. / 12:51
€ 360
janedwinwaanders
06 nov. / 12:51
€ 360
MarkSiera
06 nov. / 10:53
€ 340
GTurpijn
06 nov. / 02:23
€ 320
MarkSiera
06 nov. / 02:23
€ 300
GTurpijn
06 nov. / 02:23
€ 280
MarkSiera
05 nov. / 02:06
€ 260
GTurpijn
05 nov. / 02:06
€ 240
MarkSiera
05 nov. / 02:06
€ 220
GTurpijn
05 nov. / 02:06
€ 200
MarkSiera
05 nov. / 02:05
€ 190
GTurpijn
05 nov. / 02:05
€ 180
MarkSiera
04 nov. / 20:14
€ 170
Angus88
04 nov. / 20:14
€ 160
MarkSiera
04 nov. / 20:14
€ 150
Angus88
04 nov. / 20:14
€ 140
MarkSiera
04 nov. / 20:13
€ 130
Angus88
04 nov. / 20:13
€ 120
MarkSiera
04 nov. / 19:57
€ 110
Angus88
04 nov. / 19:57
€ 100
MarkSiera
04 nov. / 19:56
€ 90
Angus88
04 nov. / 19:56
€ 80
MarkSiera
03 nov. / 11:02
€ 70
robelco
02 nov. / 20:05
€ 60
Angus88
01 nov. / 23:20
€ 50
robelco
31 okt. / 10:01
€ 45
dronkensailor
31 okt. / 09:31
€ 40
robelco
30 okt. / 21:56
€ 35
dronkensailor
30 okt. / 12:05
€ 30
Johannes56
27 okt. / 20:11
€ 25
BerentBosje
27 okt. / 18:08
€ 20
Swinyl
27 okt. / 14:51
€ 15
ArtRooms
27 okt. / 14:51
€ 10
Swinyl
27 okt. / 14:51
€ 5
ArtRooms
27 okt. / 14:28
€ 3
rgcollignon
27 okt. / 13:50
€ 1