Abraham Rademaker - Gezicht van de Schermerpoort te Alkmaar in de 18e eeuw

Abraham Rademaker - Gezicht van de Schermerpoort te Alkmaar in de 18e eeuw kopen? Bied vanaf 50!
Abraham Rademaker - Gezicht van de Schermerpoort te Alkmaar in de 18e eeuw kopen? Bied vanaf 50!Abraham Rademaker - Gezicht van de Schermerpoort te Alkmaar in de 18e eeuw kopen? Bied vanaf 50!
  • Abraham Rademaker (1676-1735)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1732
TechniekGravure
StijlKlassiek
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15.1 x 19 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Originele handgekleurde kopergravure.
Met vouwen zoals uitgegeven.
Brede marges.
Zeer fraai exemplaar.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,50
Naar Duitsland € 15,50

Abraham Rademaker (1676-1735)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Arianne0106
Lid sinds 2020
39 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
19 cm
15.1 cm
Starttijd9-12-2023 om 13:30
Eindtijd23-12-2023 om 20:22
Openingsbod € 50
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland