Abstract 2, 50 x 65 - Verkocht

Abstract 2, 50 x 65 kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 49,00

Geplaatst door  NL
FA. (2)

40 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Cees Heuff (1933-1993)

Gouache, niet ingelijst, gesigneerd, verzendkosten € 10,-

Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:12-08-2012 om 11:11
Eindtijd:19-08-2012 om 11:11
daafse
16 aug. / 16:18
€ 49