Irene van den Bos - Abstract Face - Verkocht

Irene van den Bos - Abstract Face kopen? Bied vanaf 5!
  • Irene van den Bos (1953)
Jaartal2018
DragerPaneel
StijlAbstract
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen16.5 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kop in pastel. Impasto. Abstract.

goed

Irene van den Bos (1953)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  IreneArt
FA. (10)

Lid sinds 2018
139 verkochte items
16.5 cm
16.5 cm
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:12-12-2018 om 18:32
Eindtijd:19-12-2018 om 21:21
Judith05
14 dec. / 16:30
€ 5