ABSTRACT FIGUUR van GERARD SCHÄPERKÖTTER - Verkocht

ABSTRACT FIGUUR van GERARD SCHÄPERKÖTTER kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 120,00

ABSTRACT FIGUUR van GERARD SCHÄPERKÖTTER kopen? Bied vanaf 120!ABSTRACT FIGUUR van GERARD SCHÄPERKÖTTER kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Gerard Schaperkotter (1914-2006)

GERARD SCHÄPERKÖTTER

ABSTRACT FIGUUR

olieverf oplinnen in de maat 100 x 120 cm

gesigneerd onder g schaperkotter 2000

zonder lijst

VERZENDEN 11 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

HALEN IS VEEL BETER IVM FORMAAT

kleine meesters hebben grote toekomst

Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:03-06-2014 om 20:25
Eindtijd:10-06-2014 om 20:25
hedendaags
04 jun. / 12:50
€ 120