Gerard Grassere - Abstract figuur - Verkocht

Gerard Grassere - Abstract figuur kopen? Bied vanaf 25!
Gerard Grassere - Abstract figuur kopen? Bied vanaf 25!Gerard Grassere - Abstract figuur kopen? Bied vanaf 25!Gerard Grassere - Abstract figuur kopen? Bied vanaf 25!
  • Gerard Grassere (1915-1993)
Jaartal1970
TechniekGouache
StijlAbstract
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen17 cm x 7 cm (h x b)
Passe-partout32 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Schilderijtje (gouache, inkt) met abstract figuur.

In de stijl van Cobra en Picasso.

Gesigneerd "GG" (ca 1970). Dat is Gérard Grassère (1915-1993).

Uit nalatenschap kunstverzamelaar.
Klein 11x32cm incl passe partout.
Kunststukje zelf meet 7x17cm.
Porto: 2,75 euro.

Gerard Grassere (1915-1993)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Pointwood-Art
FA. (2)

Lid sinds 2020
14 verkochte items
11 cm
32 cm
7 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-02-2020 om 18:12
Eindtijd:03-03-2020 om 20:36
Biedingen (6)
Esmira
03 mrt. / 20:30
€ 60
dirkmj
03 mrt. / 19:14
€ 50
amesnir
03 mrt. / 19:14
€ 50
dirkmj
03 mrt. / 18:36
€ 35
amesnir
03 mrt. / 18:33
€ 30
dirkmj
03 mrt. / 18:16
€ 25