Paul Dirks - Abstract geel - Verkocht

Paul Dirks - Abstract geel kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul Dirks - Abstract geel kopen? Bied vanaf 10!Paul Dirks - Abstract geel kopen? Bied vanaf 10!Paul Dirks - Abstract geel kopen? Bied vanaf 10!Paul Dirks - Abstract geel kopen? Bied vanaf 10!Paul Dirks - Abstract geel kopen? Bied vanaf 10!Paul Dirks - Abstract geel kopen? Bied vanaf 10!Paul Dirks - Abstract geel kopen? Bied vanaf 10!Paul Dirks - Abstract geel kopen? Bied vanaf 10!Paul Dirks - Abstract geel kopen? Bied vanaf 10!Paul Dirks - Abstract geel kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Kunstpassie

Lid sinds 2020
8 verkochte items
  • Paul Dirks (1952)
Jaartal1998
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 19 cm (h x b)
Lijst52.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: over het algemeen in goede staat.
Lijst: ingelijst in een handgemaakte lijst met wit passe-partout achter glas.
Signering: middenonder.
Oplage: origineel.

Over het algemeen in goede staat

Paul Dirks (1952)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Kunstpassie

Lid sinds 2020
8 verkochte items
42.5 cm
52.5 cm
19 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-04-2020 om 09:40
Eindtijd:14-04-2020 om 22:33
Biedingen (4)
nadinedaan
14 apr. / 22:27
€ 25
Daniel1958
14 apr. / 22:23
€ 20
nadinedaan
14 apr. / 22:22
€ 15
Daniel1958
14 apr. / 22:13
€ 10