Dick Zwier - abstract landschap - Verkocht

Dick Zwier - abstract landschap kopen? Bied vanaf 400!
Dick Zwier - abstract landschap kopen? Bied vanaf 400!Dick Zwier - abstract landschap kopen? Bied vanaf 400!Dick Zwier - abstract landschap kopen? Bied vanaf 400!Dick Zwier - abstract landschap kopen? Bied vanaf 400!Dick Zwier - abstract landschap kopen? Bied vanaf 400!Dick Zwier - abstract landschap kopen? Bied vanaf 400!
  • Dick Zwier (1915-1993)
Jaartal1956
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
Lijst57 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf schilderij van Dick Zwier uit 1956. gesigneerd en gedateerd rechts onderaan. Doek is in uitstekende staat.

Dit item is verkocht voor 460,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-09-2022 om 09:46
Eindtijd:02-10-2022 om 20:27
arthis
30 sep. / 11:30
€ 400