Paul Nieuwendijk - abstract stilleven compositie tafel

Paul Nieuwendijk - abstract stilleven compositie tafel kopen? Bied vanaf 280!
  • Paul Nieuwendijk (1942)
Jaartal1993
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het doek maakt deel uit van een grote reeks werken die Paul vooral maakte in de periode
van 1980-1995 de zogenaamde tafelcomposities. Hij maakte schilderijen en grafiek van dit onderwerp in het laatste jaar van de Rietveld Academie en de jaren erna. Dit schilderij is dus uit het eind van die periode.
Paul Nieuwendijk; Gerrit Rietveld Academie, Breitner Academie, regelmatig geëxposeerd.
De tachtigjarige kunstenaar ziet nu graag dat meer van zijn kunstwerken zelfstandig hun weg in de wereld vinden. Daarom biedt hij zijn kunst aan op de kunstveiling. Oud werk, maar ook nieuw werk.
Het zijn schilderijen, olieverf en acryl, grafiek, ets en houtsnede, aquarel, collage, gemengde techniek.
Hij heeft zich door vele stijlen laten beïnvloeden zoals: abstract, modern, impressionistisch, expressionistisch.
Maar hij heeft hier zijn eigen stijl aan toegevoegd.

Het kunstwerk is op de achterzijde met de hand gesigneerd.
Het is geschilderd op canvasdoek en zo op te hangen.
Ophangsysteem is gemonteerd.

Paul Nieuwendijk (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  artprojects
FA. (2 )

Lid sinds 2021
14 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
50 cm
70 cm
Starttijd:13-10-2022 om 16:01
Eindtijd:23-10-2022 om 20:17
Openingsbod € 280
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieLelystad,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa