Jan Brugge - Abstract. Stilleven. - Verkocht

Jan Brugge - Abstract. Stilleven. kopen? Bied vanaf 199!

Verkoopprijs: € 199,00

Jan Brugge - Abstract. Stilleven. kopen? Bied vanaf 199!Jan Brugge - Abstract. Stilleven. kopen? Bied vanaf 199!Jan Brugge - Abstract. Stilleven. kopen? Bied vanaf 199!Jan Brugge - Abstract. Stilleven. kopen? Bied vanaf 199!Jan Brugge - Abstract. Stilleven. kopen? Bied vanaf 199!Jan Brugge - Abstract. Stilleven. kopen? Bied vanaf 199!Jan Brugge - Abstract. Stilleven. kopen? Bied vanaf 199!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

437 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Jan Brugge (1918-2000)
Jaartal1963
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Topwerk van sympathieke kunstenaar.Gesigneerd in de verf.Annotatie achterzijde.Zie foto's.

Werk in goede conditie. Minieme kromming board. Niet storend.

Jan Brugge (1918-2000)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

437 verkochte items
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 199,00
Starttijd:23-05-2019 om 18:40
Eindtijd:21-07-2019 om 23:48
galerietweebijdrie
21 jul. / 23:47
€ 199