Heinrich Neuy - Abstracte compositie, aquarel + twee Bauhaus boeken - Verkocht

Heinrich Neuy - Abstracte compositie, aquarel + twee Bauhaus boeken kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 161,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Heinrich Neuy - Abstracte compositie, aquarel + twee Bauhaus boeken kopen? Bied vanaf 175!Heinrich Neuy - Abstracte compositie, aquarel + twee Bauhaus boeken kopen? Bied vanaf 175!Heinrich Neuy - Abstracte compositie, aquarel + twee Bauhaus boeken kopen? Bied vanaf 175!Heinrich Neuy - Abstracte compositie, aquarel + twee Bauhaus boeken kopen? Bied vanaf 175!Heinrich Neuy - Abstracte compositie, aquarel + twee Bauhaus boeken kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (271)
  • Heinrich Neuy (1911-2003)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1986
TechniekAquarel
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige compositie van de Duitser Heinrich Neuy, één van de jongste Bauhaus kunstenaars.  Aquarel op stijf aquarelpapier, gemonogrammeerd en gedateerd (’86) rechtsonder, in uitstekende conditie.  Deze aquarel komt met twee boekjes: “Der Bauhausmaler Heinrich Neuy” (1986, 60+ blz.) en “Bauhaus-Malerei” (1988, 80+ blz.)

Afmetingen: 25cm x 22cm (boekjes), 18cm x 18cm (aquarelblad), 16cm x 15cm (aquarelbeeld)

Heinrich Neuy (1911-2003)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
18 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 161,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-12-2020 om 15:03
Eindtijd:23-01-2021 om 13:32
LilianneW
22 jan. / 21:44
€ 140