Martin Engelman - Abstracte compositie, aquatint ets

Martin Engelman - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Martin Engelman - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!Martin Engelman - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!Martin Engelman - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
  • Martin Engelman (1924-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige, kleurrijke compositie van Martin Engelman.  Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (‘78), een E.A. exemplaar met in potlood de opdracht “Voor Hildegard”.  In zeer goede conditie, wat kreukjes aan de randen van het blad maar het etsbeeld en een zeer ruime marge eromheen zijn in mint conditie.

Afmetingen: 51cm x 38cm (blad), 20cm x 15cm (etsbeeld)

Martin Engelman (1924-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178 )

3095 verkochte items
Alle items van deze verkoper (221)
38 cm
51 cm
Starttijd:12-09-2022 om 00:03
Eindtijd:25-09-2022 om 22:52
Openingsbod € 40
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa