Abstracte figuren, kleuren-ets, 9 x 40 (18 x 45) 20 mei 1971 - Verkocht

Abstracte figuren, kleuren-ets, 9 x 40 (18 x 45) 20 mei 1971 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Abstracte figuren, kleuren-ets, 9 x 40 (18 x 45) 20 mei 1971 kopen? Bied vanaf 35!Abstracte figuren, kleuren-ets, 9 x 40 (18 x 45) 20 mei 1971 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

298 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzondere kleuren-ets van Theo Beerendonk, abstracte figuren, gemaakt op donderdag 20 mei 1971, signatuur in potlood, perfecte staat

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:17-06-2014 om 11:22
Eindtijd:27-06-2014 om 11:27
groeneke
27 jun. / 11:19
€ 35