Andre van der Vossen - Abstracte voorstelling, gemengde techniek op papier (mooi ingelijst) - Verkocht

Andre van der Vossen - Abstracte voorstelling, gemengde techniek op papier (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!
Andre van der Vossen - Abstracte voorstelling, gemengde techniek op papier (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Andre van der Vossen - Abstracte voorstelling, gemengde techniek op papier (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Andre van der Vossen - Abstracte voorstelling, gemengde techniek op papier (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!
  • Andre van der Vossen (1893-1963)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 24 cm (h x b)
Lijst37 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi abstract werkje van Andre van der Vossen.  Gemengde techniek (aquarel, inkt) op papier, gesigneerd rechtsonder.  In nette houten lijst, achter glas en met passe-partout.  Alles in goede conditie.

Afmetingen: 44cm x 37cm (incl. lijst), 24cm x 16cm (blad)

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:23-06-2018 om 23:05
Eindtijd:07-07-2018 om 22:20
Sesselink
24 jun. / 18:47
€ 125