Otmar Alt - Abstracte zinkets met preegdruk, 1974 - Verkocht

Otmar Alt - Abstracte zinkets met preegdruk, 1974 kopen? Bied vanaf 1!
Otmar Alt - Abstracte zinkets met preegdruk, 1974 kopen? Bied vanaf 1!Otmar Alt - Abstracte zinkets met preegdruk, 1974 kopen? Bied vanaf 1!Otmar Alt - Abstracte zinkets met preegdruk, 1974 kopen? Bied vanaf 1!Otmar Alt - Abstracte zinkets met preegdruk, 1974 kopen? Bied vanaf 1!
  • Otmar Alt (1940)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1974
TechniekGemengde Druktechniek
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen31.5 cm x 23.5 cm (h x b)
Lijst43.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Kleuren zinkets/zinkografie met preegdruk.
Papiermaat ca 31.5x23.5 cm.
In de druk gesigneerd
Licht bevestigd, met 2 plakkers op papier
Achter glas,  in een houten/metalen lijst in goede staat.

NB het werk wordt goed verpakt. Glasbreuk blijft echter voor risico van de koper. Advies is om het werk zonder glas te versturen.

Otmar Alt (1940)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Miles
FA. (40)

1507 verkochte items
Alle items van deze verkoper (145)
33.5 cm
43.5 cm
23.5 cm
31.5 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-12-2022 om 11:59
Eindtijd:02-01-2023 om 21:14
Biedingen (8)
John
02 jan. / 21:06
€ 20
dabrunz
01 jan. / 23:15
€ 15
John
01 jan. / 23:15
€ 10
dabrunz
01 jan. / 23:15
€ 10
John
30 dec. / 13:29
€ 5
onn111
30 dec. / 13:29
€ 3
John
30 dec. / 13:29
€ 3
onn111
30 dec. / 13:05
€ 1