FA. (1)

Abstract/figuratief werk, olieverf op doek, afmetingen 100 x 96, gesigneerd

Abstract/figuratief werk, olieverf op doek,  afmetingen 100 x 96, gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  annemarijke
FA. (1)

22 verkochte items
  • Serge Helenon (1934)

Serge Hélénon is een Afrikaanse kunstenaar, uit Martinique, verwantschap met Afrikaanse kunst en magie is in zijn werk duidelijk aanwezig. Hij genoot zijn opleiding in Fort de France en Nice. Vooral bekend in Frankrijk.

Serge Helenon (1934)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  annemarijke
FA. (1)

22 verkochte items
Starttijd:14-12-2016 om 18:32
Eindtijd:25-12-2016 om 18:32
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieNederland