Solex - Abstracticoj - Handgesigneerd

Solex - Abstracticoj - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Solex - Abstracticoj - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 70!Solex - Abstracticoj - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 70!Solex - Abstracticoj - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 70!Solex - Abstracticoj - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 70!Solex - Abstracticoj - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 70!Solex - Abstracticoj - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
  • Solex (1965)
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Direct afkomstig uit het atelier Ajeutel Solexico.
Drager: papier.

Gemengde techniek.
Solex (Elisabeth Esselink) maakte midden jaren tachtig enorme muurschilderingen voor Club Mazzo (een toenmalige underground club in Amsterdam exclusief voor audiovisuele kunstenaars). Gevolgd door samenwerkingen met de flamboyante Fabiola, 'het levende kunstwerk' (1946-2013). Hun werk werd tentoongesteld en verkocht door Atheneum - Amsterdam. In de jaren negentig overwegend succesvol als avant-garde componist / muzikant onder de naam Solex.

Werk is handgesigneerd en aan de achterkant gestempeld.
Wordt zorgvuldig verpakt in koker en aangetekend met verzekering en track & trace verzonden.
Ophalen kan ook.

Dik 300 gram's papier.

Solex (1965)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Solexico
FA. (5)

Lid sinds 2020
63 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
50 cm
65 cm
Starttijd:30-04-2022 om 07:35
Eindtijd:12-05-2022 om 20:03
Openingsbod € 70
ObjectlocatieSpaarndam Gem. Haarlem, Nederland