Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op board, Blauw figuur - Ingelijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op board, Blauw figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 51,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op board, Blauw figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op board, Blauw figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op board, Blauw figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44757 verkochte items
Alle items van deze verkoper (493)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekAcryl
DragerBoard
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 15.5 cm (h x b)
Lijst28 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Herkomst: Royal FloraHolland

Administratieve code:

QQFLORA

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(38)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44757 verkochte items
24 cm
28 cm
15.5 cm
19 cm
Dit item is verkocht voor 51,00
Starttijd:27-11-2018 om 14:58
Eindtijd:09-12-2018 om 19:10
Biedingen (11)
Atanatos
09 dec. / 19:04
€ 51
345joke
09 dec. / 19:04
€ 46
345joke
08 dec. / 21:08
€ 41
Antje1975
03 dec. / 05:26
€ 36
Podenco2015
03 dec. / 05:26
€ 31
Antje1975
03 dec. / 05:26
€ 28
Podenco2015
02 dec. / 19:09
€ 23
Andredriessen
02 dec. / 19:09
€ 18
Podenco2015
01 dec. / 09:14
€ 13
ebevdmolen
01 dec. / 09:14
€ 8
Podenco2015
30 nov. / 23:05
€ 1