Ru Vunderink - Acryl op board - Drie Bomen - Verkocht

Ru Vunderink - Acryl op board - Drie Bomen kopen? Bied vanaf 180!

Verkoopprijs: € 166,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Ru Vunderink - Acryl op board - Drie Bomen kopen? Bied vanaf 180!Ru Vunderink - Acryl op board - Drie Bomen kopen? Bied vanaf 180!Ru Vunderink - Acryl op board - Drie Bomen kopen? Bied vanaf 180!Ru Vunderink - Acryl op board - Drie Bomen kopen? Bied vanaf 180!Ru Vunderink - Acryl op board - Drie Bomen kopen? Bied vanaf 180!

Geplaatst door  IPV
FA. (2)

Lid sinds 2017
15 verkochte items
  • Ru Vunderink (1927)
TechniekAcryl
DragerBoard
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 78.5 cm (h x b)
Lijst78 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schitterend, zonovergoten en weids landschap in Zuid Frankrijk opgebouwd uit de horizontale haast geometrische beeldelementen van het boerenland voor de achtergrond van blauw-grijze heuvels, doorsneden door de groep van drie verticale bomen. (Kurkeiken?)

Het schilderij is rechtstreeks afkomstig uit het atelier van de kunstenaar en verkeert in zeer goede conditie. De zelfgemaakte lijst vertoont hier en daar slijtageplekken.

Ru Vunderink (1927)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  IPV
FA. (2)

Lid sinds 2017
15 verkochte items
92 cm
78 cm
78.5 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 166,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-12-2020 om 12:42
Eindtijd:20-12-2020 om 22:11
2127
20 dec. / 21:52
€ 145