Peter Donkersloot - Acryl op doek, Scarface - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Peter Donkersloot - Acryl op doek, Scarface - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 600!

Verkoopprijs: € 690,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Donkersloot - Acryl op doek, Scarface - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 600!Peter Donkersloot - Acryl op doek, Scarface - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 600!Peter Donkersloot - Acryl op doek, Scarface - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 600!Peter Donkersloot - Acryl op doek, Scarface - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 600!Peter Donkersloot - Acryl op doek, Scarface - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 600!Peter Donkersloot - Acryl op doek, Scarface - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 600!Peter Donkersloot - Acryl op doek, Scarface - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 600!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43152 verkochte items
Alle items van deze verkoper (620)
  • Peter Donkersloot (1959)
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen85 cm x 115 cm (h x b)
Lijst117 cm x 147 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Schilderij (acryl op doek) van Scarface, Tony Montana, van de gelijknamige film, gespeeld door Al Pacino.

De lijst is onderdeel van het kunstwerk, welke is mee-geschilderd in de gehele voorstelling en een groot deel van het signatuur bevat.

Afkomstig uit een particuliere collectie.

Zeer goede conditie. Paar kleine plekjes/beschadigingen aan de lijst.

Peter Donkersloot (1959)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43152 verkochte items
147 cm
117 cm
115 cm
85 cm
Dit item is verkocht voor 690,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-01-2021 om 16:16
Eindtijd:25-01-2021 om 21:21
PepijnZeilstra
25 jan. / 18:41
€ 600