Jan Sierhuis - acryl op doek : Alegrias - 2015 - Verkocht

Jan Sierhuis - acryl op doek : Alegrias - 2015 kopen? Bied vanaf 350!
Jan Sierhuis - acryl op doek : Alegrias - 2015 kopen? Bied vanaf 350!Jan Sierhuis - acryl op doek : Alegrias - 2015 kopen? Bied vanaf 350!Jan Sierhuis - acryl op doek : Alegrias - 2015 kopen? Bied vanaf 350!Jan Sierhuis - acryl op doek : Alegrias - 2015 kopen? Bied vanaf 350!
  • Jan Sierhuis (1928)
Jaartal2015
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acryl op doek van Jan Sierhuis uit 2015. Titel: Alegrias. Jaar: 2015. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen werk: H40 x b30 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Dit item is verkocht voor 402,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-04-2020 om 15:37
Eindtijd:14-04-2020 om 11:46
anicproductions
14 apr. / 11:25
€ 350