Ronald Boonacker - Acryl op paneel | Zonder titel - Verkocht

Ronald Boonacker - Acryl op paneel | Zonder titel kopen? Bied vanaf 165!

Verkoopprijs: € 165,00

Ronald Boonacker - Acryl op paneel | Zonder titel kopen? Bied vanaf 165!Ronald Boonacker - Acryl op paneel | Zonder titel kopen? Bied vanaf 165!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
664 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Ronald Boonacker (1955)
TechniekAcryl
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 50 cm (h x b)
Lijst23 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi schilderij met lijst van Ronald Boonacker.

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(26)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
664 verkochte items
53 cm
23 cm
50 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 165,00
Starttijd:30-09-2019 om 07:54
Eindtijd:11-10-2019 om 19:22
Detuinfee1
30 sep. / 16:34
€ 165