Stephen Eastaugh - Acryl op zeil, Derailed - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Stephen Eastaugh - Acryl op zeil, Derailed - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Stephen Eastaugh - Acryl op zeil, Derailed - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!Stephen Eastaugh - Acryl op zeil, Derailed - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!Stephen Eastaugh - Acryl op zeil, Derailed - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!Stephen Eastaugh - Acryl op zeil, Derailed - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
  • Stephen Eastaugh (1960)
Jaartal1998
TechniekAcryl
DragerKunststof
IngelijstIngelijst
Afmetingen95 cm x 100 cm (h x b)
Lijst104 cm x 109 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk is ingelijst achter glas. Aan de achterzijde van het werk zit een plexiglazen plaat, welke transparant is. Het zwart wat u ziet tussen het werk en de lijst is de muur. Het zeil zweeft als het ware in de lijst.

In het zeil zitten wat witte plekken, dit is glans van het zeil en schijn van de lampen.

Stephen Eastaugh (1960)

AustralischAustralischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330 )

Lid sinds 2010
46960 verkochte items
Alle items van deze verkoper (684)
109 cm
104 cm
100 cm
95 cm
Dit item is verkocht voor 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-02-2020 om 09:53
Eindtijd:01-03-2020 om 19:07
PierreLeonard
01 mrt. / 18:06
€ 200