Ad Arma - Ets, Gedichtenvanger - Ingelijst (Groot), Galerieprijs €726

Ad Arma - Ets, Gedichtenvanger - Ingelijst (Groot), Galerieprijs €726 kopen? Bied vanaf 119!
Ad Arma - Ets, Gedichtenvanger - Ingelijst (Groot), Galerieprijs €726 kopen? Bied vanaf 119!Ad Arma - Ets, Gedichtenvanger - Ingelijst (Groot), Galerieprijs €726 kopen? Bied vanaf 119!
  • Ad Arma (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen95.5 cm x 105 cm (h x b)
Lijst95.5 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage66/75
Titel: Gedichtenvanger
Jaartal: 1992
Afmetingen lijst: 95,5 cm x 105 cm
Oplage: 66/75
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Ets op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 726,00

Ad Arma (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  HvdS
FA. (2)

55 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
105 cm
95.5 cm
105 cm
95.5 cm
Starttijd:15-06-2022 om 08:40
Eindtijd:21-06-2022 om 19:29
Openingsbod € 119
ObjectlocatieAlmere Poort,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier