Ad Arma: Ets, Night in Japan - Ingelijst (bijzonder formaat) - Verkocht

Ad Arma: Ets, Night in Japan - Ingelijst (bijzonder formaat) kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 550,00

Ad Arma: Ets, Night in Japan - Ingelijst (bijzonder formaat) kopen? Bied vanaf 120!Ad Arma: Ets, Night in Japan - Ingelijst (bijzonder formaat) kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (247)

29757 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Ad Arma (1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Uit collectie geveild: Zie speciale voorwaarden

Titel: Night in Japan
Jaartal: 2000
Afmetingen lijst:  128 cm x 83 cm
Oplage: 15/19
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Ets op geschept papier
Ingelijst: Ja, in mooie zwarte houten lijst. Kan direct aan de muur
Conditie: In perfecte staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 1.792,00

Speciale voorwaarden:

Afhandeling:

Bezorgkosten:

Belgie is mogelijk, tarief op aanvraag.

Garantie:

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 550,00
Starttijd:03-06-2014 om 14:27
Eindtijd:15-06-2014 om 15:17
Biedingen (24)
dellarte
15 jun. / 15:11
€ 550
Dobby
15 jun. / 15:05
€ 500
Artyphoon
15 jun. / 15:01
€ 480
Dobby
15 jun. / 15:01
€ 460
Artyphoon
15 jun. / 14:56
€ 440
Dobby
15 jun. / 14:49
€ 420
dellarte
15 jun. / 14:46
€ 400
Dobby
15 jun. / 14:46
€ 380
Artyphoon
15 jun. / 14:41
€ 360
Dobby
15 jun. / 14:34
€ 340
dellarte
15 jun. / 14:32
€ 320
Dobby
15 jun. / 14:28
€ 300
Artyphoon
15 jun. / 14:27
€ 280
Dobby
15 jun. / 14:24
€ 260
dellarte
15 jun. / 14:22
€ 240
Dobby
14 jun. / 21:46
€ 220
YKriek
14 jun. / 21:17
€ 200
Dobby
14 jun. / 21:17
€ 190
YKriek
14 jun. / 14:14
€ 180
Dobby
14 jun. / 11:50
€ 170
YKriek
13 jun. / 20:21
€ 160
Boender
13 jun. / 20:21
€ 150
YKriek
13 jun. / 20:21
€ 150
Boender
13 jun. / 19:42
€ 120