Ad Arma - Kleurenets APPEARING SOUNDS I SLECHTS 23 EX!!!!

Ad Arma - Kleurenets APPEARING SOUNDS I SLECHTS 23 EX!!!! kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Ad Arma (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige grote Kleurenets van Ad Arma uit 2002

Afmeting blad  100 x 80 cm in zeer goede staat.

Handgesigneerd en genummerd  5/23

Dit item valt onder de margeregeling

Ad Arma (1954)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
100 cm
80 cm
Starttijd:29-05-2022 om 07:44
Eindtijd:12-06-2022 om 21:45
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieSNEEK, Nederland