Ad Arma - Kleurenets BEWOGEN ZUIL Handgesigneerd

Ad Arma - Kleurenets BEWOGEN ZUIL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Ad Arma (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige grote Kleurenets van Ad Arma uit 1992

Afmeting blad  90 x 70 cm in zeer goede staat.

Handgesigneerd en genummerd in een oplage van 75 ex.

Het nummer kan afwijken van de foto.
Dit item valt onder de margeregeling

Ad Arma (1954)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
90 cm
70 cm
Starttijd:02-06-2022 om 08:51
Eindtijd:12-06-2022 om 22:05
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieSNEEK, Nederland