Ad Arma 1 x ets, origineel werk 1988 - Verkocht

Ad Arma  1 x ets, origineel werk   1988 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Ad Arma  1 x ets, origineel werk   1988 kopen? Bied vanaf 1!Ad Arma  1 x ets, origineel werk   1988 kopen? Bied vanaf 1!Ad Arma  1 x ets, origineel werk   1988 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
  • Ad Arma (1954)
TypeTekening / Aquarel

Prachtig origineel werk van de bekende kunstenaar:

                                AD ARMA

Ca 50 x 33 cm.

Gesigneerd.

Authenticiteit 100 % gegarandeerd.

1988

Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:22-12-2016 om 06:53
Eindtijd:30-12-2016 om 18:53
Biedingen (8)
clevos
30 dec. / 00:01
€ 17
herman1951
30 dec. / 00:01
€ 15
herman1951
29 dec. / 10:27
€ 11
kunstbod
29 dec. / 10:27
€ 9
herman1951
29 dec. / 10:27
€ 7
kunstbod
29 dec. / 10:27
€ 5
herman1951
27 dec. / 11:35
€ 3
kunstbod
23 dec. / 09:05
€ 1