Ad Arma 1 x ets, origineel werk - Verkocht

Ad Arma  1 x ets, origineel werk    kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Ad Arma  1 x ets, origineel werk    kopen? Bied vanaf 1!Ad Arma  1 x ets, origineel werk    kopen? Bied vanaf 1!Ad Arma  1 x ets, origineel werk    kopen? Bied vanaf 1!Ad Arma  1 x ets, origineel werk    kopen? Bied vanaf 1!Ad Arma  1 x ets, origineel werk    kopen? Bied vanaf 1!Ad Arma  1 x ets, origineel werk    kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ad Arma (1954)
GesigneerdHandgesigneerd

1 Originele kleuren ETS.

Gesigneerd.

Op dik papier.

Afmetingen: ca 57 x 76 cm.

Liefst ophalen in Ootmarsum of in een koker ( oprollen ) met de post.

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:28-09-2016 om 18:22
Eindtijd:04-10-2016 om 19:22
Biedingen (8)
26051
04 okt. / 19:11
€ 15
kunstbod
04 okt. / 10:10
€ 13
mien14
04 okt. / 10:10
€ 11
kunstbod
04 okt. / 10:10
€ 9
mien14
03 okt. / 19:25
€ 7
dewijn
03 okt. / 19:25
€ 5
dewijn
02 okt. / 22:50
€ 3
kunstbod
28 sep. / 21:31
€ 1